Gizliliğinizi korumak bizim için önemlidir. Yazılım Test ve Kalite Derneği Gizlilik Politikası, müşterilerimizden, kullanıcılarımızdan ve iş ortaklarımızdan topladığımız kişisel bilgileri nasıl yönettiğimize ilişkin kılavuzumuzdur. Yazılım Test ve Kalite Derneği Gizlilik Politikası sizi bizimle paylaştığınız kişisel bilgilerin kötüye kullanılmasına karşı korumaktadır. Bu politika, adınız, adresiniz, e-posta adresiniz ve telefon numaranız dahil olmak üzere kişisel bilgilerinizin nerede ve nasıl kullanılacağını anlamanız için oluşturulmuştur.

Adınız ve adresiniz gibi kişisel bilgiler, size hizmet vermek ve ürünlerimiz ile hizmetlerimizdeki güncellemeler hakkında sizi bilgilendirmek için kullanılmaktadır. Bu bilgileri ayrıca sizi ilginizi çekebileceğine inandığımız Yazılım Test ve Kalite Derneği, iştiraklerimiz ve üçüncü şahıslar tarafından sunulan yeni ürün ve hizmetlerden haberdar etmek için de kullanabiliriz.

Daha öncesinde gizlilik politikamızda açıklanmayan yeni ve öngörülmeyen kullanımlar için müşteri bilgilerini kullanabiliriz. Bilgi işleme uygulamalarımızın değişmesi durumunda politika değişiklikleri web sitemizde yayınlanacaktır. Müşterilerimiz ve kullanıcılarımız bu yeni kullanımlardan vazgeçme hakkına her zaman sahip olacaktır.

Yazılım Test ve Kalite Derneği, kullanıcıların bilgilerini izinsiz kullanımdan korumak için her türlü önlemi almaktadır. Kullanıcılar web sitemiz aracılığıyla hassas bilgiler gönderdiklerinde, bilgiler hem çevrimiçi hem de çevrimdışı olarak korunmaktadır. Kayıt formumuz bir kredi kartı numarası veya diğer hassas bilgiler istediğinde, bu bilgiler şifrelenmekte ve güvence altına alınmaktadır. Bu sitenin söz konusu gizlilik politikasına uymadığını düşünüyorsanız veya başka sorularınız varsa, lütfen bizimle iletişime geçin:

Yazılım Test ve Kalite Derneği İktisadi İşletmesi

Maslak Mah. AOS 55.Sokak 42 Maslak,
B Blok Sitesi No:4/542 Sarıyer, İstanbul

info@turkishtestingboard.org

+90 212 276 06 48