Sunumlar

Home / Sunumlar

Turkish Testing Board (TTB), yazılım test sektörünün gelişimine katkıda bulunmak amacıyla kuruluşlardan gelecek talepleri değerlendirerek, yazılım testi ve kalitesi hakkında 1-1.5 saatlik etkinlikler düzenlemeye başladı. Etkinlikler ISTQB, TTB, test mühendisliği kariyeri ve yazılım testindeki son trendleri içeren sunum ve soru-cevap bölümünü içermektedir.

TTB’yi bu tür bir etkinlik için kurumunuza davet edip yazılım testi ve kalitesi farkındalığını kurum bünyenizde artırmak istiyorsanız, aşağıdaki linkte bulunan formu doldurmanız yeterli.

Önemli Not: Dolduracağınız form bir talep formudur, TTB talebi değerlendirip, daveti reddetme hakkını saklı tutar.

Yıldız Teknik Üniversitesi, TeknoPark / 22.03.2017

Turkish Testing Board (TTB), yazılım test sektörünün gelişimine katkıda bulunmak amacıyla katıldığı panellerin üçüncüsünü teknolojinin kalbi Yıldız TeknoPark’ta gerçekleştirdi.

İTÜ Teknokent / 01.12.2016

Yazılım Test ve Kalite Derneği tarafından yazılım test alanının gelişimine katkıda bulunmak amacıyla gerçekleştirilen bilgilendirme buluşmaları devam ediyor.

1 Aralık 2016 Perşembe günü, İTÜ Teknokent’te düzenlenen etkinlikte yazılım test alanının önemli konuları konuşuldu.

Etkinlikte Ele Alınan Konular:
– Test Mühendisliği Kariyeri
– Yazılım Testinin Dünya’daki ve Türkiye’deki Son Durumu, Trendler
– Turkey Software Quality Report
– ISTQB Worldwide Software Testing Practices Report
– Uluslararası Yazılım Test Konferansı TestIstanbul – Agile Testing

teknokent

Turkcell Global Bilgi / 25.08.2016

Turkish Testing Board (TTB), yazılım test sektörünün gelişimine katkıda bulunmak amacıyla katıldığı panellerin ilkini Turkcell Global Bilgi’de gerçekleştirdi. 40’ın üstünde katılımcıyla gerçekleştirilen oturum, Turkish Testing Board Başkanı Koray Yitmen’in sunumunun ardından , soru ve cevaplarla son buldu.